ویزای توریستی
زمان تحویل 1 الی 3 روز کاری مدت اعتبار تماس بگیرید قیمت تماس بگیرید مدارک

اسکن پاسپورت + اسکن عکس پرسنلی + اسکن کارت ملی و شناسنامه + فرم ضمانت بازگشت 

1 

ویزای توریستی دبی
هدف هر سفری، نوع ویزای آن را تعیین می‌کند. اگر هدف شما از سفر به دبی، گذراندن اوقات فراغت، خرید‌کردن و لذت‌بردن از طبیعت است، باید برای ویزای توریستی دبی اقدام کنید. این ویزا یکی از پرتقاضاترین انواع ویزاهای دبی محسوب می‌شود.
ویزای توریستی دبی بر اساس مدت‌زمان اقامتی که دارید، به انواع مختلفی تقسیم می‌شود.
ویزای توریستی عادی دبی: این ویزا برای اقامت‌های 10 روزه صادر می‌شود. اگر در تور دبی ثبت‌نام کرده‌ باشید، در واقع برای این ویزا درخواست کرده‌اید.
ویزای توریستی 1‌ماهه دبی: با داشتن این ویزا، می‌توانید بین ۱ تا ۳۰ روز در دبی اقامت داشته باشید.
ویزای توریستی 1‌ماهه دبی با چندبار ورود: این ویزا درصورتی برایتان مناسب است که در طول یک ماه بخواهید چند بار از خاک دبی خارج شوید و دوباره به آن برگردید. این ویزا برای کلاس‌های آموزشی و دریافت گواهی‌نامه و مواردی شبیه به این، انتخاب مناسبی خواهد بود.
ویزای توریستی 2ماهه دبی: این ویزا به شما اجازه می‌دهد تا 6۰ روز در دبی اقامت داشته‌ باشید.
ویزای توریستی 2‌ماهه دبی با چندبار اجازه ورود: با دریافت این ویزا می‌توانید بین ۱ تا 6۰ روز در دبی اقامت داشته‌ باشید و هر چند بار که خواستید از آن‌جا خارج شوید و دوباره به آن برگردید.
(قابل ذکر میباشد در ویزاهای مولتی 2 ماهه از زمان ورود اول اعتبار اقامت شروع میشود)

مراحل اخذ ویزای دبی
برای دریافت ویزای دبی، نیاز به وقت سفارت، مصاحبه و انگشت‌نگاری ندارید. مراحل صدور ویزا از طریق ارائه مدارک به کفیل (آژانس مسافرتی، شرکت و... ) پیش می‌رود.
ویزاهای توریستی توسط آژانس‌های مسافرتی درخواست می‌شود؛ به همین علت در تمام آژانس‌های مسافرتی، از مسافران یک چک ضمانت گرفته می‌شود.

*
*
*
تعویض عکس
*
close button